EllieMay
Loving the herd life
Okay, now I don't feel so bad.
I just bought some alfalfa over the weekend and paid $8/bale.
I knew I was paying too much, but I just wanted to get my hands on some and it's not easy to find here.
I just bought some alfalfa over the weekend and paid $8/bale.
I knew I was paying too much, but I just wanted to get my hands on some and it's not easy to find here.